top of page

Možnosti propagace pro Vaši značku, produkt, eshop

.......

... přivedeme turisty k vám

20210526_132757_edited.jpg

Základní princip

Posílení pozitivního vnímání vaší značky / brandu, produktů, služeb 

O peníze z reklamy se dělíme s více než 3 000 aktivními přispěvateli stránek Turistika.cz. Stáváte se tak sponzory zkušených turistů a cestovatelů. Oni dobře vědí, že jim přispíváte na jejich "koníček" nejoblíbenější aktivitu.

 

Co vám náš koncept přináší

  • Oslovení 4 500 000 aktivních lidí a největší komunity turistů v ČR

  • pozitivní vnímání vaší značky, produktů nebo služeb

  • motivace k nákupu a podporu prodeje na vašem eshopu nebo v prodejně

Nabídka služeb a propagace

Bannerová reklama

Bannerová reklama na Turistika.cz osloví měsíčně v letní sezóně více než 2 000 000 uživatelů. Mezi nejefektivnější formáty patří nativní reklama, bannery v mobilní verzi webu a největší plocha - obrandování webu. CTR  se liší dle bannerové pozice a pohybuje se mezi 0,4% - 2,5%. Ceny jsou od 150 Kč za 1 000 zobrazení. Při nákupu větší nebo dlouhodobé kampaně získáte slevu, náklady na kliknutí se pak mohou dostat na 3 - 8 Kč.   

>> ceník bannerové reklamy

Soutěže

Uživatelé hledají správnou odpověď na vašem webu, seznámí se tak s vaším výrobkem nebo službou. Propagace soutěže v newsletteru, na Facebook Turistika.cz a webu Turistika.cz. Díky výhře formou poukázek na nákup získáte nákupy na všem eshopu nebo v prodejně. Orientační cena základní realizace: 6 000 Kč + ceny do soutěže

>> ceník soutěže a soutěžních kvízů

Propagace v e-shopu Turstika.cz​

Rozcestník s nabídkou turistického vybavení a oblečení, ale i služeb, aktivit a zážitků doporučuje nabídku našich partnerů. Získáte tak přímé odkazy na vybrané kategorie a produkty z nabídky vašeho  eshopu, včetně pravidelné propagace v newsletterech a na Facebook Turistika.cz.  

Kromě nejlepšího zacílení na uživatele, kteří plánují nákup vašeho zboží nebo služeb získáváte relevantní odkazy pro vaše SEO.

Ceny dle rozsahu se pohybují od 5 000 Kč / rok

Oborové cílení reklamy 

Vaše bannery a reklamní sdělení umíme umístit do obsahu stránek různých oborů a aktivit. Například cykloturistika (výlety na kole, cyklotrasy - více než 5 000 příspěvků), lyžování. apod.

Na webu spoluhraci.cz pak cílíme reklamu dle jednotlivých sportů. Reklamním sdělením ve sportovní klubovně můžete oslovit tisíce sportovců, kteří se aktivně věnují např. fotbalu, hokeji, airsoftu, basketbalu, florbalu, apod.  

>> více o oborovém cílení reklamy

Testy a recenze vašich výrobků ​

Váš výrobek nebo službu prakticky vyzkouší a otestuje zkušený turista nebo cestovatel a vytvoří článek. Ten pak bude zobrazovat v sekci testy na Turistika.cz a na stránkách Testy.cz. Součástí testu je i odkaz na váš eshop / prodejnu a testované zboží, produkt nebo službu.

Ukázky Testů a recenzí:

Cena testu s propagací: 5 000 Kč

Partner Turistika pro život 

  • Budete s námi odměňovat turisty a cestovatele za jejich cestování - získáte pozitivní vnímání vaší značky

  • Soutěžními body budeme motivovat k prodeji / sdílení nebo jiné interakci s vaším produktem

  • Díky odměnám formou vašich produktů přesvědčíte turisty o jeho kvalitě - při dalším nákupu zvolili váši službu, váš výrobek, pochlubí se dobrou zkušeností a doporučí vás

  • Za poukázky do soutěže budou turisté nakupovat u vás, prodáte a získáte nové zákazníky

Příklady reklamní kampaně a cílená propagace 

Reference

logo-ceskyraj.png
logo-prabos.png
logo sportisimo.png
logo hannah.png
logo sensor.png
logo loap.png
logo decathlon.png
logo northface.png
logo flarjaven.png
bottom of page