top of page

Vyhlášení nejoblíbenějších hotelů Czech Hotel Awards 2020


Do letošního 9. ročníku udílení cen o nejoblíbenější hotel roku Czech Hotel Awards 2020 se zapojilo více než 1200 hotelů. Posláním organizátorů je vytvoření zodpovědné platformy, která propojuje, oceňuje a podporuje všechny hoteliéry přistupující ke svému podnikání s otevřenou myslí a láskyplným srdcem. Tato vize nabývá zejména v současném dění na významu.


"Jsme si vědomi nelehké situace, ve které se české hotely v tuto chvíli nacházejí a o to více cítíme potřebu vyjádřit jim naši podporu, předat ocenění, založené na hlasech spokojených hostů", říká projektová ředitelka Czech Hotel Awards Klára Hejnová.

Absolutní vítězství v soutěžní kategorii tří hvězd získal Romantik hotel Eleonora. Zámek Liblice si odnáší ocenění absolutního vítěze v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů a jako nejoblíbenější hotel mezi pětihvězdičkovými hotely byl zvolen hotel Wellness Hotel V Nebi. Kategorii Wellness & Spa ovládl hotel ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel a další absolutní vítězství v kategorii Congress patří v tomto ročníku hotelu Vienna House Easy Pilsen. Celkové výsledky a přehled regionálních vítězů v jednotlivých kategoriích najdete na stránce www.hotelawards.cz/vysledky.

Absolutní vítězové byli vybráni odbornou porotou z regionálních vítězů, o jejichž umístění hlasuje veřejnost. Odborná porota je sestavená z řady odborníků a profesionálů nejen z cestovního ruchu, ale také odvětvích na něj navazujících. Jmenovitě Ing. Adéla Pilařová (Český systém kvality služeb, CzechTourism), Ing. Jiřina Jenčková, Ph.D. (Perfect Hotel Concept, s.r.o.), Bc. Lenka Vohradníková (HOREKA), Stanislava Krejčová (Gastro & Hotel profi revue), Jan Stross (Mattoni 1873), Mgr. Pavel Borowiec (Pivo, Bier & Ale), Jiří Pilnáček (Turistika.cz), Ing. Martin Heřmánek (Bohemia Sekt) a Ing. Ivo Stejskal (Český internet, s.r.o.).

Od roku 2018 je součástí Czech Hotel Awards kategorie Restaurace Hotel roku, kterou hodnotí Lukáš Hejlík. Do kategorie byly nominovány hotelové restaurace na základě výběru a osobních zkušeností pana Hejlíka. Absolutním vítězem pro rok 2020 se stala Entrée Restaurant, restaurace hotelu Theatre v Olomouci.

I tento ročník podpořila celá řada organizací a společností, které sdílejí přístup pořadatelů a společně s nimi hledají cesty jak propojit všechny, kteří dělají svou práci s radostí a nadšením. Mezi nimi je mediální skupina HOREKA, společnost Turistika.cz, mediální skupina House Media Group, portály HotelyPenziony.cz a Českéubytování.cz, časopisy Gastro & Hotel, Pivo, Bier & Ale, vydavatelství COT media či společnost Bohemia Sekt. Tiskové materiály dodala firma Fast.

Záštitu nad Czech Hotel Awards - Hotel roku 2020 převzalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Český systém kvality služeb a dále také jednotlivé kraje, konkrétně Středočeský, Jihočeský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský a Kraj Vysočina.

Více informací o udílení cen Czech Hotel Awards - Hotel roku 2020 naleznete na www.hotelawards.cz. Kontakt: Ing. Aneta Zapletalová, zapletalova@hotelawards.cz, 602 12 1035Výsledky Czech Hotel Awards 2020
.pdf
Stáhnout PDF • 645KB

11 zobrazení0 komentářů

Comments


Nové příspěvky

B2B Travel blog

bottom of page