top of page

Top 10 cestovatelských startupů pro rok 2022 na Travel massiveNa stránkách Travel Massive, které sdružují komunitu lidí, kteří pracují v cestovním ruchu proběhla anketa o TOP 10 cestovatelských startupů pro rok 2022.


3000 hlasujících z 88 zemí vybíralo z 54 přihlášených projektů. Vítězný projekt vyhrál 0,005 BTC.


1. YouTravel.me, dobrodružné cesty skupiny organizované odborníky na cestování

YouTravel.me je online platforma pro rezervaci vícedenních malých skupinových dobrodružných cest organizovaných odborníky na cestování. Od jógových pobytů po safari.


Vytváříme algoritmus propojující cestovatele na základě jejich sociálních zájmů, hodnot a minulých zkušeností. Pomocí tohoto dohazovacího vzorce a mikrosegmentace umožňujeme cestovatelům zarezervovat si své další dobrodružství během jediného sezení. Náš komunikační ekosystém poskytuje bezpečné a okamžité spojení přímo s důvěryhodným odborníkem na cestování. To je důvod, proč nás miluje 200 000 uživatelů měsíčně a 3 500 expertů na cestování.


2. NaviSavi, globální video komunita

NaviSavi je cestovní platforma s kompletními službami pouze pro video postavená na důvěře a pozitivitě. Aplikace obsahuje neupravené, ověřené klipy odeslané jednotlivci se zkušenostmi, které by doporučili, takže cestovatelé mohou svá dobrodružství s důvěrou zopakovat. Uživatelé mohou filtrovat svá vyhledávání podle místa, aktivity nebo rozpočtu a vytvořit a rezervovat si personalizovaný „cestovní seznam stop“, který nabízí 360° zážitek od inspirace až po místo určení.


3. MOGU Platform, zapojte své klienty před, během a po cestě

Naším cílem je pomoci cestovním kancelářím uspět. MOGU je integrovaná mobilní aplikace a desktopové řešení, které poskytuje cestovním kancelářím optimální komunikaci s klienty v reálném čase ve všech fázích cesty. MOGU vytvořili průvodci, cestovní kanceláře a odborníci v oblasti technologických dat a marketingu.


4. yolovivo, online zkušenosti s místními odborníky po celém světě


5. Troupe, zjednodušení plánování skupinových cest


6. Tashi, vytvořte a spusťte svůj vlastní cestovní trh


7. Floodin PRO, pomáhá provozovatelům dobrodružné turistiky vytvářet, sdílet a zpeněžovat videa zákazníků


8. socialbnb, spojení cestujících s humanitárními organizacemi


9. Ask A Local, místní know-how, ať jste kdekoli


10. SaveScore, požadavky na vstup na hranice a upozornění na cestování v reálném čase


 

Přehled všech projektů najdete na stránce www.travelmassive.com/pages/hot-travel-startups-for-2022.

44 zobrazení0 komentářů

Comentarios


Nové příspěvky

B2B Travel blog

bottom of page