top of page

Devátý ročník udílení cen o nejoblíbenější hotel roku 2020 je v plném proudu

Společnost Czech Hotel Awards, s.r.o. pořádá každým rokem udílení cen Czech Hotel Awards - Hotel roku. Letos se koná již devátý ročník, ve kterém se nominované hotely ucházejí o titul nejoblíbenějšího hotelu roku 2020. Hlavním cílem organizátorů je podílet se na růstu kvality a zvyšování potenciálu ubytovacích zařízení v České republice. Společnost vytváří platformu, na které mohou hoteliéři spolupracovat nejen mezi sebou, ale také navázat skrze ni kontakty s významnými hráči na poli gastronomie, obchodu nebo marketingu. Udílení cen si zakládá na nezávislosti a není ovlivněno žádnou z oborových asociací.


Do udílení cen je v současnosti nominováno více než 1200 hotelů z České republiky. Hotely jsou registrovány na webových stránkách www.hotelawards.cz.

Udílení cen probíhá ve třech základních kategoriích - 3*, 4*,5* - a dvou dodatkových kategoriích, a sice Wellness&Spa a Congress. Vítězové jsou vyhlášeni za každou kategorii a každý kraj České republiky, v hlavním městě Praha navíc v každém z deseti obvodů. Titul získává hotel s nejvyšším součtem hlasů, které uděluje veřejnost prostřednictvím webových stránek www.hotelawards.cz.

Každoročně se také vyhlašuje absolutní vítěz v každé kategorii. Absolutního vítěze volí porota z řad odborníků z cestovního ruchu a z oborů na něj navazujících, a to dle principu Demokracie 2.1 (D21) vytvořeného Karlem Janečkem. Způsob hlasování spočívá v udělení třech pozitivních hlasů a jednoho negativního hlasu, čímž se eliminuje případný střet zájmů.

Hlasování započalo 1. listopadu 2019 a bude ukončeno 2. února 2020. Do konce března budou vyhlášeni vítězové, a to uveřejněním na webových stránkách udílení cen.

Nad devátým ročníkem udílení cen Czech Hotel Awards - Hotel roku 2020 převzala záštitu celá řada institucí, mezi nimi Ministerstvo pro místní rozvoj, Český systém kvality služeb, Asociace malých a středních podniků a živnostníků, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina a Olomoucký kraj. "Po několika úspěšných ročnících jsme se rozhodli napnout síly k vytváření dlouhodobých partnerství s takovými organizacemi, které sdílí naše cíle, a nabídnout tak nominovaným a oceněným hotelům podporu spojenou nejen s jedním vyhlašovacím večerem, ale probíhající celoročně." uvádí ředitelka Czech Hotel Awards Klára Hejnová.

Šířit povědomí o udílení cen pomáhají "staré" i nové tváře mezi partnery Hotelu roku. Jsou jimi Turistika.cz, která je dlouholetým a silným partnerem všech turistů i cestovatelů nejen v České republice a také dalších organizací působících v oblasti turismu. Dále také mediální skupina House Media Group, portály HotelyPenziony.cz a ČeskéUbytování.cz, časopisy Gastro&Hotel, Pivo, Bier&Ale či vydavatelství COT média.

Více informací o udílení cen Czech Hotel Awards - Hotel roku 2020 naleznete na www.hotelawards.cz.

6 zobrazení0 komentářů

Comments


Nové příspěvky

B2B Travel blog

bottom of page