Originální teambuilding - virtuální realita

Teambuildingové hry a aktivity pro kohokoliv, zábavné, akční, soutěžní, výukové. 

Vše vás naučí odborníci z největší herny VR v ČR - HOLODECK.CZ

HOLODECK v kostce

Plocha: 200m2

Dispozice: 4 herní kóje oddělené příčkami, bar s posezením, venkovní zahrádka

Kapacita: Maximálně 5 osob na jednu herní kóji, 12 osob na baru

Technika: 4 systémy virtuální reality HTC VIVE s možností neomezeného pohybu; závodní sedačka s volantem a řadící pákou Thrustmaster; profesionální 3DOF simulátor auta s realistickým pohybem sedačky

Občerstvení: Alkoholické i nealkoholické nápoje, drobné pochuti-ny; možnost zajištění teplého i studeného cateringu

Nabídka her: Více než 30 titulů; relaxační, logické, akční, simulátory, edukační, hry pro více hráčů (každý hráč hraje ve vlastní hrací kóji),  >> seznam her << 


Základní informace o herně HOLODECK

Detailně prozkoumat nitro lidského mozku, bojovat se zombies, nebo se kochat nádhernou krajinoupři procházce po horách. To vše je nově možné v Hradci Králové. Právě tady totiž vznikla unikátní herna virtuální reality HOLODECK.cz, která nemá svou velikostí ve střední Evropě obdoby. Na návštěvníky čekají na rozloze 200m2 čtyři prostorné herní kóje se systémem HTC VIVE a více než 30 vybraných atraktivních herních titulů.

Virtuální realita je budoucnost výuky i zábavy. 

Můžete být kdekoli, můžete být kýmkoli. Stačí si nasadit brýle a rázem se přenesete do prostředí, které si sami zvolíte. Ať se jedná o virtuální procházky, střílečky, logické či závodní hry, nebo malování. Pomocí speciálních ovladačů můžete házet klacek robotickému psovi, nebo střílet z luku do terče. 

Oči hráče jsou ošáleny a mozek během několika okamžiků nabývá pocit, že to, co vidí, je skutečné a opravdu se ve scéně nachází. Díky posunu v oblasti moderních technologií je zážitek mimořádně realistický a uvěřitelný. "Setkáváme se tu s tím, že třeba v boji se zombíky je prožitek tak silný, že někteří návštěvníci křičí, bojí se a odhazují brýle", říká Jan Husák, herní nadšenec, vývojář a jeden ze zakladatelů HOLODECKu.

"Nejhorší na tom je, že to nejde popsat slovy. Stejně jako třeba IMAX, kvalitní virtuální realitu je potřeba zažít osobně." 


Nabídky a možnosti pro Vaši firmu nebo skupinu

Pronájem celé herny pro Vaši firmu

Dopřejte svým zaměstnancům a kolegům pořádnou dávku společné zábavy v uzavřené společnosti. Při pronájmu celé herny bude HOLODECK a jeho personál k dispozici jen a jen pro Vás. Máte tak jistotu, že Vás při hře nebude rušit nikdo cizí. Ve všech čtyřech herních kójích (včetně závodní sedačky pro simulaci automobilových závodů a profesionálního 3DOF simulátoru - lze závodit proti sobě) si virtuální realitu užije 15 - 20 osob. 

Navíc získáváte jedinečnou možnost zahrát si některý z titulů pro více hráčů. Každý hráč pak hraje ve své vlastní hrací kóji, všichni se ale vyskytují ve stejném virtuálním světě, kde si mohou pomáhat nebo hrát proti sobě.

Pro uzavřenou společnost Vám také rádi zajistíme catering ve formě teplé či studené kuchyně. 

Cena pronájmu celé herny: Jedna hodina à 3.500 Kč 


Pronájem virtuální reality na vaši akci HOLODECK EXPRESS

Chcete si užít virtuální realitu v prostředí vaší firmy? Připravujete teambuilding na horách a přemýšlíte o jeho zpestření? Přivezeme virtuální realitu až k vám, během pár chvil zapojíme a zábava může začít. Vedle základního představení virtuální reality lze například uspořádat turnaj o ceny pro hráče s nejvyšším skóre.

Cena pronájmu jedné virtuální reality nebo 3DOF simulátoru je už od 1875,- Kč / hodina (zahrnuje instalaci a odbornou obsluhu po celou dobu akce;cestovní náklady VR - 8 Kč/km, simulátor 12 Kč/km)


Profesionální 3DOF závodní simulátor iRacing 

Věrně napodobuje skutečnou jízdu především tím, že ovlivňuje vnitřní ucho - smysl pro rovnováhu. Pomocí rychloběžných krokových motorů přenáší do sedačky informace o povrchu trati a chování vozu. 

Cena individuálního vstupného na simulátor: 

  • 1 hodina - 900 Kč
  • 2 hodiny - 1.500 Kč (jedna hodina à 750 Kč)
  • 3 hodiny - 2.200 Kč (jedna hodina à 733 Kč)
  • 5 hodin - 3.500 Kč (jedna hodina à 700 Kč)
  • 10 hodin - 6.000 Kč (jedna hodina à 600 Kč)

Dárkové certifikáty pro zaměstnance a obchodní partnery

Poukazy na pobyt ve virtuální realitě jsou hodnotným a moderním dárkem pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery. V herněHOLODECK máte jistotu, že se o ně náš personál dobře postará a ukáže jim z virtuální reality to nejlepší. Dárkový certifikát lze na Vaše přání personalisovat logem Vaší firmy či vytvořit zcela unikátni design.

Cena dle počtu hodin na jednom certifikátu: 

  • 1 až 4 hodiny v HOLODECKu - jedna hodina à 500 Kč
  • 5 až 9 hodin v HOLODECKu - jedna hodina à 400 Kč
  • 10 a více hodin v HOLODECKu - jedna hodina à 300 KčCeny platí pro jednu hrací kóji s maximální kapacitou 5 osob.

NABÍZÍME MOŽNOST DOMLUVIT INDIVIDUÁLNÍ VSTUPNÉ

MÁME ZÁJEM o teambuilding s virtuální realitou