Cestovnímu ruchu rozumíme


Naše vize

Dalo nás dohromady cestování a touha po poznávání nových míst i kultur. Máme praktické zkušenosti z vedení destinací a turistických centrál, řízení firem z cestovního ruchu. Každý z nás je odborníkem ve své oblasti, ale všichni sledujeme moderních trendy a technologie. Najdeme společně s vámi příležitosti k návštěvě vaší obce, města, regionu nebo muzea, památky či hotelu. Pomůžeme vám ukázat benefity vašich služeb i výrobků a samozřejmě možnosti, jak je turistům lépe prodat. 

Jirka Pilnáček

20 let realizuje internetové projekty a služby, 6 let vedl asociaci novinářů cestovního ruchu, zakladatel Turistika.cz a unikátního projektu VIDEOTRASY

Pavel Zelinger

Přes 15 let praxe v cestovním ruchu na různých pozicích. Přes online marketing, rezervační centrálu, až po ředitele cestovní kanceláře.

Pavel Kulhavý

16 let se věnuje online marketingu. Specialista na zakládání a správu PPC kampaní (Sklik, AdWords, FB). V cestovním ruchu se pohybuje přes 10 let

Jakub Zahradníček

Novinář, moderátor, cestovatel, kameraman. Jakub se našel ve videoprodukci a je v ní mistr. Reference jeho gecko production mluví za vše.

Karel Zelený

Aktuálně je v týmu TTG a věnuje se poradenství. V cestovním ruchu působí přes 20 let. Více než 5 let úspěšně vedl Německou turistickou centrálu v ČR. 

Honza Jireček

Vášnivý sportovec a turista. 15 let zkušeností v marketingu z pozice obchodního ředitele a managera v TV Nova, ČT a vydavatelství Sanoma 


Naše reference

Společnosti a značky

  • České Dráhy, OZP - oborová zdravotní pojišťovna, Generali, Česká pojišťovna, Globus
  • Alpine Pro, Sportisimo, Husky CZ, Adidas, Hannah, Rockpoint, Specialized, Red Bull
  • Invia, Čedok, Novasol, CK Alexandria
  • Škoda, Ford, Jeep a desítky dalších společností

Organizace a instituce

  • Turistické centrály zemí: Německo, Rakousko, Maďarsko, Švýcarsko, Francie, Dominikánská rep.
  • Turistické centrály regionů: Východní Morava a zastoupení krajů ČR, Korutany, Trentino, Saalbach
  • Dubai, Praha, Berlín, Pec pod Sněžkou a dalších 300 měst a organizací

Jak můžeme spolupracovat


Vaše aktivity zanalyzujeme, pomůžeme vám najít vaše silné i slabé stránky a navrhneme strategii marketingu i prodeje. Zvolíme si společně klíčové cíle, nastavíme procesy vedoucí k jejich úspěšnému naplnění a vybereme nejlepší technologii pro jejich měření. PR a marketingový plán vám rádi zajistíme nebo vás to v našich kurzech naučíme.