Byla vaše reklamní kampaň úspěšná?

Základem úspěšné reklamní kampaně je nejen dobré naplánování a realizace, ale i přesné vyhodnocení. S celým procesem máme bohaté zkušenosti, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.  

Internet - vaše aktivní a pozitvní komunikace

Word of mounth - ústní sdělení informací o produktu mezi přáteli, rodinou a kolegy Umožníme vašim zákazníkům a návštěvníkům webu získat a sdílet pozitvní zkušenosti s vaší službou / výrobkem, zredukujeme možnosti získání negativních zkušeností


Naučíme vás pozitivně komunikovat, nejen se zákazníky.  Vždy s úsměvem, slušnost, zdvořilost a ohleduplnost

Pomůžeme: Analýza, návrh nastavení technologie a automatizace procesů pro aktivní komunikaci s uživateli vašeho webu / aplikace nebo s pravidelnými zákazníky. Možnosti a motivace pro sdílení pozitivních zkušeností s vaší značkou, službou nebo výrobkem.

Internet prodává - služby, zboží, výrobky


Zvýšení re-objednávek a opakovaného nákupu vašich zákazníků

  1. Projdeme procesy vašeho online prodeje / rezervací (z hlediska zákazníka, z různých zařízení, na základě čísel a dat)  
  2. Navrhneme možnosti optimalizace procesů, použití osvědčených technologií a strategii pro dlouhodobý růst
  3. Připravíme marketingovou strategii pro zvýšení opakovaných nákupů i pro akvizici nových zákazníků (re-marketing, newslettery, atd) 
  4. Najdeme pro vás efektivní agregátory i tématické weby pro strategické a oborové spolupráce, akvizice nebo affiliate partnerství