Více než 1000 profesionálů se sešlo na CZECH TRAVEL MARKET

09.11.2017

Více než tisícovka zástupců cestovních kanceláří, cestovních agentur, dopravců, hoteliérů a dalších firem se sešla minulý týden na odborném kontraktačním veletrhu CZECH TRAVEL MARKET v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Návštěvníci měli obrovský zájem o národní workshopy. Oficiálními vozy veletrhu byly automobily značky FORD.

Druhý ročník odborného kontraktačního veletrhu CZECH TRAVEL MARKET se uskutečnil ve dnech 25. - 26. října v PVA EXPO PRAHA. Zjistit zajímavé informace, setkat se s potenciálními obchodními partnery nebo přímo dohodnout kontrakty na příští rok dorazilo letos 1092 návštěvníků. Výstavní hala byla nabitá k prasknutí. Volná místa byla těžko k sehnání také na národních workshopech. Zástupcům oboru cestovního ruchu se tentokrát představily slovenské, maďarské a chorvatské subjekty na SLOVENSKÉM WORKSHOPU, MAĎARSKÉM WORKSHOPU A CHORVATSKÉM WORKSHOPU.

Odborného kontraktačního veletrhu CZECH TRAVEL MARKET se v letošním roce zúčastnilo 177 cestovních kanceláří, cestovních agentur, turistických destinací, dopravců, hotelů, poskytovatelů služeb a dalších subjektů ze 14 zemí světa.

Organizátorem veletrhu byla společnost ABF, a.s., záštitu nad veletrhem převzala ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, generální ředitelka agentury CzechTourism Monika Palatková a další. Odborným garantem byla Asociace cestovních kanceláří České republiky.

Více informací na www.czechtravelmarket.cz