Aktuality z oblasti cestovní ruchu najdou odborníci na veletrhu CZECH TRAVEL MARKET 2017

29.09.2017

Pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele služeb a další subjekty je připravený již druhý ročník kontrakčního veletrhu CZECH TRAVEL MARKET 2017. Ten se uskuteční 25. - 26. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. V loňském roce se prvního ročníku zúčastnilo 190 vystavovatelů ze 14 zemí světa. Na letošní ročník je již teď přihlášeno více než 130 vystavovatelů
z 9 zemí světa. Záštitu nad veletrhem převzalo Ministerstvo pro místní rozvoj, CzechTourism, Asociace krajů ČR a hlavní město Praha.

Největší informační, nákupní a prodejní akce pro cestovní kanceláře i agentury, turistické destinace, dopravce, hotely a poskytovatele služeb s touto oblastí spojených se blíží. Veletrh cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET 2017 se uskuteční již podruhé, a to ve dnech 25. - 26. října 2017 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Kromě cestovních kanceláří, cestovních agentur, zástupců turistických destinací, manažerů ubytovacích a stravovacích služeb, zástupců dopravních služeb a hoteliérů se budou na veletrhu prezentovat také národní workshopy. Letos představí to nejlepší ze svých zemí zástupci Chorvatska, Maďarska a Slovenska. Mezi vystavovateli nebudou chybět ani Switzerland Tourism, švýcarská centrála cestovního ruchu, velvyslanectví Argentinské republiky, Centrála cestovního ruchu Východní Moravy aj..

Návštěvníci se mohou těšit na prezentace společností Kovotour Plus, CK NECKERMANN, CHINA TOURS s.r.o., Meetingpackage.com a řady dalších. Veletrhu se zúčastní škola kultury podnikání v cestovním ruchu TYRKYS, která pořádá kurzy a státní zkoušky profesní kvalifikace pro průvodce, průvodce Prahou, delegáty, pracovníky cestovních kanceláří, doškolovací semináře. Nebudou chybět ani cestovní kancelář CESTA, která se specializuje na pobyty v maďarských termálních lázních s autobusovou dopravou, CK DAEN International, jejímž standardem je individuální přístup k požadavkům každého z klientů, a která nabízí široký výběr rekreačních, sportovních, wellness i lázeňských pobytů jak v České republice, tak i na Slovensku či v Maďarsku a Chorvatsku, CK Gargano, která nabízí levnou dovolenou v Itálii, CK Halmatour se zaměřením na cenově dostupné zájezdy vlakem jak k moři, tak za poznáním, CHINA TOURS, která se specializuje na kvalitní poznávací zájezdy do Asie - od Íránu přes Čínu, Tibet, Japonsko až po Filipíny či Indonésii, CK Vítkovice Tours, která nabízí 350 míst pro dovolenou na Jadranu nebo CK QUICKTOUR - touroperátor specializovaný mimo jiné na zájezdy s květinovou a zahradní tematikou (Holandsko, Anglie, ostrov Madeira).

V loňském roce se veletrhu zúčastnilo 190 vystavovatelů ze 14 zemí světa (Francie, Chorvatsko, Indie, Itálie, Jamajka, Maďarsko, Německo, Polsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Španělsko a Švýcarsko) a národní centrály
z Chorvatska, Maďarska, Slovinska a Slovenska. Výstaviště navštívilo celkem 1027 návštěvníků.

Více informací na www.czechtravelmarket.cz